Červenec 2011

Live Chat 21.7.2011

30. července 2011 v 15:44 | alice |  Videos
Tak tady ho máte

Jsem zpět !!!

30. července 2011 v 15:28 | alice |  News About Site
Zdar lidi !
Tak jsem po týdení pauze zpátky . Byla jsem tedka od neděle do dneška na táboře a už jsem zpátky, abych vám přinesla ten nový livechat . Doufám, že mi Demi odpověděla i na mojí otázku .
Jenom tak aby jste věděli ptala jsem se jí kdy se bude nové album prodávat a kdy bude v prodeji v evropě ( neptala jsem se kdy u nás protože to asi neví ).
Tedka se jdu na něj mrknout a hned ho přidám .
Jo kdyby to někoho zajímalo ( což asi nezajímá ) tak jsem si to na táboře skvěle užila a vubec se mi nechtělo dom . Zůstala bych tam ještě o týden déle .

Demi back on the stage and talking about her new album

21. července 2011 v 17:52 | alice |  Videos
Demi se zúčastnila akce HTC Status Social Launch Event( za chvíli přidám fotky) a poskytla rozhovor pro E!News.
V rozhovuru odpověděla, že se hodlá brzy vrátit na podium a že právě nahrává písničky na její nové album, kterých bude asi kolem 20 .

Cambio live chat už DNES !

21. července 2011 v 17:43 | alice |  News
"Skyscraper" nejnovější singl měl premiéru 13.července a šel do # 1 na iTunes do 24 hodin a byl také nejlepší video debut VEVO za týden. Nyní, jako poděkování pro její fanoušky, zpěvačka a herečka oznámila, že bude hostit speciální live chat čtvrtkem 21.července ve 17:00 a ve 20:00 na Cambio.com.

Takže všichni šup na Cambio.com a psát a ptát se na co budete chtít.

Recenze videoklipu Skyscraper

19. července 2011 v 9:52 | alice |  Unbroken
V posledních dnech, na sebe Demi Lovato upozornila strhujícím novým singlem "scyscraper" , který zdánlivě vzal svět útokem (nebo alespoň na internetu). A v čem může být popsán jako " neuvěřitelně osvěžující změna tempa , "Důvodem pro její náhlý nárůst popularity nemá nic společného s ironií, náš rodící se pocit nadřazenosti a koťata (viz: každý populární YouTube klip v novodobé historii , Rebecca blacks "friday"), a vše, co souvisí s prostým faktem, že se snaží vyzpívá to zlo z ní .
Ale v tom, že jsem pravděpodobně bagatelizovat několik dalších důvodů pro píseň schopnost proplout DIN. Jako například, vše, co se stalo v životě Lovato vedoucí až k tomuto bodu, nebo jak, protože to, že se spojuje s písní způsobem, že většina si nemyslel, že je to možné. Ona odhaluje nové hlubiny s každou poznámku, a když udeří, že poslední refrén, a její hlas je nucena se rušit, dobře, pokud nechcete dostat husí kůži, pak je to docela dobrá šance, že nejste naživu.
Stručně řečeno, s jednou písní, Demi Lovato vyrostla přímo před našima očima .Je to něco, jako jsme všichni podali toto zbrusu nový talent, zdánlivě z ničeho, a nevíme, jak reagovat. Takže je dobře, že taková kariéra výrobu jednoho nyní přichází s přiměřeně silným hudebním videoklipem, který je zbavený veškerých triků (žádné komplikované kostýmy, epické standardní situace a oslnivé speciální efekty), ale přesto dokáže balení emocionální pecka.
Režie: Mark Pellington (a člověk, který ví něco o výrobě kultovních klipů), "skyscraper" není spojení ničeho jiného než zpěvu melodie na pustém terénu Bonneville Salt Flats . Jistě, je tu nějaký výrazně vlající látky a některé rozbité sklo, ale opravdu, píseň je hvězda. A to jednoduchosti je perfektní tady, protože skladba obsahuje všechnu potřebnou pyrotechniku.
K dispozici je také moment, který těsně před závěrečným sborem, kde Lovato se dívá přímo do kamery a skoro se rozpláče . Nejsem si jistý, jestli je jednání, nebo ne, ale o tom pochybuji, a opravdu, není to jako na tom záleží. Ne, když zpěvák připojí k písni na takové tělesné úrovni, zejména ten, který už tím prošel . S "scyscraper" Lovato chce nejen dokázat, že ona je schopná pozoruhodných věcí, ale že to přežila taky. A opravdu, není nic víc užtřeba říci. Ne, když se všechny písně mluví za vás.
Co si myslíte o videu "scyscraper" ? Podělte se o své hodnocení v komentářích.

Demi v On Air with Ryan Seacrest

19. července 2011 v 9:22 | alice |  Videos
Demi navštívila On Air with Ryan Seacrest, aby mluvila o svém prvním comebackovém singlu Skyscraper a o svém problémovém roce .


Demi vypráví o svých problémech .

16. července 2011 v 19:18
Demi vypráví otevřeně o svých promblémech, které vyustily až jejím zhroucením a převezením do léčebny .

Demi Lovato - Kiss 108 FM Interview

16. července 2011 v 19:08 | alice |  Videos

Skyscraper - Remixy

16. července 2011 v 19:06 | alice |  Unbroken
Americký DJ Reidiculous vytvořil tento remix .
Nezmím zapomenout říct, že Scyscraper se vyšplhal na užasné 1. místo na iTunes .
Španělský DJ Jorge Duran

Chatting Demi Lovato's 'Skyscraper'

16. července 2011 v 18:59 | alice |  Videos
V Clevver TV vypráví o novém songu Skyscraper .

Díky za návštěvu !