22. června Demi o vydání španělského singlu

1. července 2011 v 11:13 | alice
Demi Lovato je nativní Dallas a je hrdá na své dědictví. Nyní se bude vydání svého prvního singlu z její nejmenovaný třetí album ve španělštině, stejně! Toto je poprvé, kdy Demi uvolní jednoho ze svých vlastních singlů v plném španělštině.
Edgar Cortázar, který překládal Selena Gomez je Who Says ve španělštině (najdete video ze španělské verze se nachází ve spodní části tohoto příspěvku), tweeted novinky o Demi. Nechtěl dát jméno svého jediného, ​​ale řekl, že výroba bude zahájena velmi brzy. Ani slovo o tom, kdy se svým španělským či anglické verze být propuštěn, ale s největší pravděpodobností přijdou se ve velmi krátké době.
Zde je aktuální citace Edgar je slovo za slovem.
Konečně, ukončení španělské slovo pro další singl @ ddlovato to!! Pre-produkce a nahrávání začne v pondělí!
Myslím, že to bude hodně legrace pro Demi, ale já jsem přemýšlel, proč si vybrala teď? Není-li její první singl byla zpráva, že chce rozšířit co umí? Doufám, že Demi nezapomenou její tradiční fanoušky obou.Začínám se obávat, že by mohla být ztráta kontaktu s její původní základní hudební fanoušek. Myslím, že budeme muset čekat na aktuální album vyjít, než budeme moci posoudit skutečný prodej. Jen doufám, že si to udržet své rockové kořeny podílí v rámci tohoto nového alba.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Který hit je podle tebe lepší ?

Gift Of A Friend
Fly To Your Heart

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Díky za návštěvu !