Říjen 2012

Prosím posílejte Fan Fiction

30. října 2012 v 11:31 | alice |  Já a moje kecy
Nedávno jsme s pár holkami založili nový blog s ffkama o Jonas Brothers, ale moc se nám to rozjet nepovedlo. Pokud je tu někdo, kdo o nich píše ffky, tak aby nám je prosím poslal na tento mail: jonasbrothers-ff@seznam.cz. Byla bych moc ráda, kdyby jste přispěli, autory samozřejmě napíšeme, nechceme nikomu nic ukrást. Více podrobností na jonasbrothers-ff.blog.cz .

Na letišti LAX v LA - 29/10

29. října 2012 v 19:25 | alice |  Candids
Candidky ze dneška, poprvé co mám fotky ze stejného dne. Hrozně se mi líbí její podzimní look. Konečně je trochu barevně oblečná.

Zazpívala národní hymnu na 4. zápase World Series - 28/10

29. října 2012 v 19:12 | alice |  Appearances
Demi zazpívala hymnu před 4. zápasem World Series mezi Francisco Giants a Detroit Tigers v Comerica Park v Detroitu, Michigan. Video zde. Zazpívala to úplně nádherně. Zase máte odkazy na větší, ale jen u těch, kde je dole na vodoznaku jen daily. Protože mi to konečně funguje na daily, tak jsem budu snažit ty odkazy dávat, co nejvíc.

Rachel Ray Show - 11/10

29. října 2012 v 14:13 | alice |  Appearances
Demi se zúčastnila Rachel Ray Show. Díl se bude vysílat až dnes, proto je tak málo fotek.

Postupující z Demiina týmu (18-25)

27. října 2012 v 18:01 | alice |  X-Factor (season 1)
Právě jsem našla článek o tom, kdo všechno postoupil v Domech porotců do Semifinále. Kdyby někoho zajímalo, proč v sobotu nebyl, tak to bylo kvůli nějakýmu baseballu na FOXU, takže ani v Americe ho nevysílali.

Postupuje:

Jennel Garcia

To byla ta, co jí Demi poradila, aby si během zpívání neprohrabávala vlasy a ona se na to hezky vykašlala. Docela mě překvapil její postup, když se ani nepokusila poslechnout Demiinu radu.

Willie Jones

Ten country zpěvák. Jeho hlas se mi moc líbil, fandila jsem mu, ikdyž jsem myslela, že půjde domů. Jsem ráda, že postoupil.

Paige Thomas

Rivalka Cece Frey. Moc se mi nelíbila po vzhledové stránce, ale její hlas je dost zvláštní. Její emoční výstupy mi přišli mnohdy trochu přehnáné. Chápu, že někdo má problémy, ale nemusí to ukazovat na kamery.

Cece Frey

Moje velká favoritka. Když jsem ji slyšela zpívat v Bootcampu I Will Always Love You, tak jsem úplně žasla a s mamkou jsme se obě shodli, že naprosto překrásný hlas a že by měla vyhrát. Mamka také dodala, že má hlas úplně identický s Whitney Houston a že se zrodila nová Whitney. Ikdyž její sebevědomé chování bylo někdy trochu přehnané, myslím, že ona má být na co hrdá. Dobře, že v Domech porotců poslechla Demiinu radu a ubrala trochu se svým sebevědomým. Její verze písně Sexy And I Konw It byla naprosto dokonalá a přestože tu písničku nesnáším, tak její verzi jsem si zamilovala.
Dobře, že postoupila, Demi by byla blázen, kdyby ji vyhodila.

Nepostupuje a jede domů:

Jillian Jensen

Ta se stejným příběhem jako Demi. Myslela jsem, že ji kvůli tomu Demi nenechá vyhodit, ale asi ji došlo, že musí rozhodovat podle hlasu a ne podle sympatií. Demi jí poradila, aby trochu změnila výraz při zpěvu, ale myslím, že si to vzala trochu moc k srdci.

Nick Youngerman

To je ten raper. Toho mi bylo líto. Hrozně se mi líbil. Byl to prostě správný showman.

Billboard Film & TV Conference - 25/10

27. října 2012 v 17:08 | alice |  Appearances
Demi se zúčastnila konference společně s L.A.Reid.

Text nové písně ze 4. alba

25. října 2012 v 13:20 | alice |  News
Demi včera poslala na twitter kousek svého textu nové písně.
"Can you be my nightingale? Sing to me so I know you're there…
We'll never fall apart…..
cause we fit together like.. two pieces of a broken heart….
I hate you, don't leave me,
I feel like I can't breathe,
Don't touch me.. just hold me.
Cause I want you to love me,
But I need you to trust me,
Stay with me… set me free."
V nedávné rozhovoru pro Popsugar také řekla, že by ráda nahrála společnou píseň s Britney Spears. Také se prý máme těšit na méně taneční hudby, ale spíš na více instrumentární.

Promoshoot 2012 - část 3

25. října 2012 v 12:53 | alice |  X-Factor (season 1)
Další fotky do shootu. Zase klik pro větší fotku. Na první fotce má Demi stejné oblečení jako na shootu pro TCHA´12.
Tahle fotka tam sice už je, ale s pozadím.
Úplně nádherná. Ještě hezčí než ta z minulé části shootu.

8. Design: Unbroken

25. října 2012 v 12:43 | alice |  Designy
Jak jsem slíbila, tak tady máte nový design, je to můj vlastní. Trochu mi to trvalo, ale když je to volno, tak mám čas. Než vyjde příští rok nové album, tak si ještě užijte designu s Unbroken.
Autor: já
Téma: Unbroken
Můj názor: Tenhle design jsem udělala asi před pěl rokem, ale pořád jsem se nedokopala k tomu udělat k němu popisky, proto je tady až teď. Myslela jsem, že bude ve výsledku vypadat líp, ale už jsem udělala i horší. Škoda, že ten nápis vyšel trochu jinak než měl a to png. Musím se naučit dělat designy ve Photoshopu. Ale myslím, že ty barvy se hodí teď k tomu podzimu, takže možná dobře, že je tady až teď.
Stahuj: -

Voto Latino 2012 - video

23. října 2012 v 21:39 | alice |  Videos
Demi jako agentka skolila zločince a na odměnu si odvedla leoparda. Vážně musíte vidět.

Díky za návštěvu !